Безпечне середовище в закладах освіти

В рамках пілотного проекту «Спеціаліст безпеки в освітньому середовищі» при відділі освіти у 2022 році введено в штатний розпис спеціаліста безпеки в освітньому середовищі. Заключено меморандум від 12.08.2022 року про сявпрпо та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області. Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області та Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Миколаївською селищною радою, метою якого є забезпечення належного рівня безпеки в освітньому середовищі, запобігання, раннього виявлення, припинення й усунення негативних явищ та їх шкідливих наслідків щодо безпеки учнів. Спеціаліст безпеки в освітньому середовищі обслуговує Миколаївський ліцей та Марківську гімназію Миколаївської селищної ради. Протягом вересня-грудня 2022 року спеціалістом проведено профілактичні заходи щодо виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі та ужиття заходів щодо їх усунення.

СЕРТИФІКАТ засвідчує, що Сорока Олександр Юрійович у період з 15 до 26 серпня 2022 засвоїв навчальний курс підвищення кваліфікації спеціаліста з безпеки в освітньому середовищі (перший етап) з успішним виконанням квесту ситуативних завдань.

МЕМОРАНДУМ про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Сумській області, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, Миколаївською селищною радою Сумського району Сумської області та Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації