Булінг

Про проведення Все-українського тижня з протидії булінгу

БУЛІНГ: ЗА ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

До уваги керівників ЗЗСО

Про організацію роботи за-кладів освіти з питань запо-бігання і протидії домашньому насильству та булінгу

ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 22 серпня 2018 р. № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі"

НАКАЗ № 11-ОД від 02_03_2021 Про затвердження заходів відділу освіти Миколаївської селищної ради щодо запобігання булінгу серед школярів на 2021 рік

Що таке булінг?

2 жовтня Верховна рада України ухвалила закон про протидію булінгу в першому читанні. Це дозволить на законодавчому рівні визначити явище булінгу, шляхи його протидії, а також встановити адміністративну відповідальність за цькування.

20:56 19.02.2020