Позашкільна освіта

Перелік актів законодавства, чинних відомчих нормативно-правових актів у галузі позашкільної освіти
Укази Президента України
Постанови, розпорядження  Кабінету Міністрів України
Накази Міністерства освіти і науки України
  1. Про затвердження Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України (від 06.04.1999 № 96)
  2. Про затвердження Типових переліків навчальних наочних посібників і технічних засобів навчання для художньо-естетичних, еколого-натуралістичних, туристсько-краєзнавчих і науково-технічних позашкільних навчальних закладів системи освіти Міністерства освіти і науки України (від 08.01.2002 № 5)
  3. Про затвердження Типових переліків навчально-наочних посібників та обладнання спеціального призначення для позашкільних навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України (військово-патріотичний і спортивний напрям позашкільної освіти) (від 13.07.2004 № 576)
АКТУАЛЬНО: