Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

Навколишній світ багатий і різноманітний у своїх проявах. Він надав величезні можливості для гармонійного розвитку особистості школяра. А одне з таких явищ в сучасному житті-це черлідинг. У рамках проєкту "Пліч-о-пліч "в Тучненській гімназії відбулися змагання з черлідингу. Якщо ти активний, веселий, емоційний, з лідерськими якостями, любиш спорт, танці, здоровий спосіб життя і хочеш бути в центрі уваги, то черлідинг чекає на тебе! Разом переможемо!

16:31 02.02.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

Спортивне орієнтування-це не тільки вид спорту, а й гарний вид активної рекреації, відпочинку та проведення часу для дітей. А ще це нагода пробігтися чудовими краєвидами, потренувати увагу, кмітливість, винахідливість, пам'ять, самостійне прийняття рішень. У рамках проєкту "Пліч-о-пліч "до змагань із спортивного орієнтування долучилася Тучненська гімназія. Разом переможемо!

16:23 31.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

У Миколаївському ліцеї відбулися змагання першого етапу загальнонаціонального проєкту " Пліч-о-пліч " з волейболу, де в запеклій боротьбі змагалися учні трьох команд. Перемогу здобула команда 9- Б класу.

16:50 24.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

У рамках загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги "в Тучненській гімназії 24.01.24 відбулися змагання з волейболу серед юнаків. Під час проведення поєдинку юні спортсмени отримали безліч позитивних емоцій та натхнення до занять фізичною культурою. Наразі учні готуються до участі у || територіальному етапі проєкту.

16:36 24.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

У рамках ініціативи проєкту "Пліч -о - пліч" Улянівський ліцей долучився до проведення спортивних змагань з футзалу.Змагання пройшли у дружній атмосфері.Діти продемонстрували усі свої найкращі здібності.

16:41 23.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

У рамках ініціативи проєкту " Пліч -о - пліч" 22 січня 2024 року відбулися змагання з волейболу  серед команд дівчат Улянівського ліцею. Команди проявили неабияку силу духу,витримку ,неймовірну жагу до перемоги.

16:44 22.01.2024

Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Миколаївська селищна ТГ

У рамках " Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги " в Тучненській гімназії 19.01.24 відбулися поєдинки з баскетболу між командами дівчат. Боротьба була емоційною та завзятою. Юні баскетболістки продемонстрували командний дух, волю до перемоги та провели час з користю для здоров'я.

16:54 19.01.2024