Дата: 19.05.2023 15:16

19 травня 2023 року відбувся захід з відкриття класу безпеки в Улянівському ліцеї Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області за участю інпекторів ДСНС Чеботарьова Сергія Вікторовича та Мудранинця Олексія Ярославовича, інспектора ювенальної превенції Тесленко Єви Євгеніївни, поліцейського Миколаївської селищної територіальної громади Кириченка Артема Сергійовича, вихователя з безпеки в освітньому середовищі Сороки Олександра Юрійовича.

Даний захід спрямований на посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності в здобувачів освіти, формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, отримання щодо правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Насьогодні класи безпеки мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління – запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та запам’ятати, як слід діяти в екстремальних ситуаціях.