Дата: 17.01.2024 14:56

У рамках Президентської  програми «Пліч-о-пліч» у Марківській гімназії  16 січня 2024 року стартував загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.
     У межах проєкту  заплановано проведення спортивних змагань із п'яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.
     16 січня 2024 року проведено змагання  з волейболу між командами «Олімпік» та «Марківка-Сіті». Перемогу здобула команда дівчат «Марківка-Сіті». Також було проведено змагання між командами хлопців «Факел» та «Вікторія». Перемогла команда «Вікторія».

🎉ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ‼️
З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ 🏀