Дата: 19.01.2024 14:18

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч» в Улянівському ліцеї стартував загальнонаціональний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», основною метою якого є популяризація спорту серед учнівської молоді, залучення максимальної кількості учнів до занять фізичною культурою, формування у них лідерських якостей, створення умов для розвитку спорту серед здобувачів освіти.

У межах проєкту впродовж 2023-2024 навчального року заплановано проведення спортивних змагань із п’яти видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетбол, волейбол, спортивне орієнтування, футзал та черлідинг.

В Улянівському ліцеї 17 січня 2024 року проведено змагання з баскетболу (basketball)між командами «Меч» та «Сокіл». Перемогу здобула команда хлопців «Сокіл».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЄМО НА НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ (soccer)